LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

OKS Otwock 1-3 Okocimski 2009.09.02 19:59:15

Niepokonany od 9 spotka? OKS Otwock uleg? na w?asnym boisku dru?ynie Okocimskiego Brzesko 1-3. Tym samym otwocki zespó? spad? na trzecie miejsce w tabeli z 3-ma punktami straty do lideruj?cego ?witu Nowy Dwór Mazowiecki.

SK?AD OKS-u:
Bu?ka - Bobrowski, Kara?, Nowotka, Warszawski - K?ska (77' Choi?ski), Mazurkiewicz, Wocial (62' Agu), Sta?czuk - Endzelm (77' Herman), Sobótka (62' Uzoma)
S?DZIA:
Marcin Muszy?ski (?ód?)
WIDZÓW:
350

Bramka dla naszego zespo?u pad?a po rzucie ro?nym i b?edzie obro?ców Okocimskiego - Szymoniuk zalicza bramk? samobójcz?.

Go?cie jeszcze przed przerw? zd??yli wyrówna? stan meczu a po zmianie stron nadal byli zespo?em przewa?aj?cym i szybko strzelaj? gola na 1-2.

W ostatniej minucie zawodnik Brzeska, Tomasz Ogar dope?nia dzie?a i strzela bramk? na 1-3. Niewiele pó?niej s?dzia ko?czy mecz.

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750