LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Relacja Live 2008.10.18 08:59:29

Zapraszamy wszystkich na relacje live z dzisiejszego meczu o mistrzostwo II ligi wsch pomi?dzy OKS Start Otwock - ?KS ?om?a.

400

czas1_20081018100736.JPG1 min. rozpoczynaj? go?cie.

7 min. gra do?? wyrównana,walka w ?rodku boisk.

11 min. strza? Okanu mija bramk? go?ci.

14 min. akcja zapocz?tkowana przez S.K?sk? i tylko rzut ro?ny.

20 min. rzut wolny z oko?o 30 metrów zagrywa K?ska S. wybija bramkarz ?om?y.

23 min. coraz bardziej widoczna jest przewaga OKS-u.

zmiana 1_20081018101136.JPG26 min. z powodu kontuzji nast?puje pierwsza zmiana w ekipie go?ci.

33 min. ci?g?e ataki OKS -u, gra toczy sie na po?owie ?om?y.

zmiana 1_20081018101136.JPG34 min. kolejna zmiana w ?KS ?om?a.

35 min. strza? z 18 metrów K.Ku?mi?czuka trafia w poprzeczk?.

yel1_20081018101113.JPG36 min. ?ó?ta kartka dla zawodnika go?ci.

45 min. koniec pierwszej cz??ci meczu

W pierwszej cz??ci meczu du?a przewaga naszej dru?yny ale dobra gra w obronie ekipy z ?om?y i nadal utrzymuje si? bez bramkowy wynik. W pierwszej cz??ci s?dzia pokaza? jedn? ?ó?t? kartk? a trener go?ci dokona? z powodu urazów dwóch zmian.
W równoleg?ym czasie nasze rezerwy rozgrywaj? swój mecz w Falenicy i do przerwy po strzale Kabali prowadz? 1-0.

czas1_20081018100736.JPG46 min. Rozpoczyna OKS.

53 min. strza? Okanu minimalnie obok s?upka.

56 min. strza? K.Ku?mi?czuka nad poprzeczk?.

61 min. meczu ca?y czas du?a przewaga naszej dru?yny.

62 min. strza? Sobótki golkiper ?om?y wybija na rzut ro?ny.

zmiana 1_20081018101136.JPG63 min. podwójna zmiana w ekipie OKS-u : boisko opuszcza Sobótka zast?puje go Hrycajewski oraz za Okanu na boisku pojawia si? Okafor-Agu.

65 min. zagranie K.Ku?mi?czuka z pi?ciu metrów strza? Hrycajewskiego broni bramkarz ?KS-u.

67 min. strza? Hermana mija bramk? go?ci.

70 min. dru?yna z ?om?y broni si? ca?? dru?yn? na w?asnej po?owie.

74 min. strzela? Okafor-Agu minimalnie nad poprzeczk?.

zmiana 1_20081018101136.JPG75 min. zmiana Uzoma Luke wchodzi za K.Ku?mi?czuka.

78 min. faulowany w polu karnym S.K?ska jednak s?dzia nie dopatrzy? si? faulu.

80 min. w pole karne zagrywa A.Warszawski strzela R.Szwed ale trafia w obro?ce go?ci.

yel1_20081018101113.JPG83 min. ?ó?tym kartonikiem ukarany S.K?ska.

85 min. dok?adne zagranie Hrycajewskiego w pole karne z bliska A.Warszawski nad poprzeczk?.

zmiana 1_20081018101136.JPG86 min. zmiana w dru?ynie ?KS-u.

yel1_20081018101113.JPG89 min. ?ó?ty kartonik dla zawodnika ?KS-u.

90 min. s?dzia dolicza 3min.

90+2min. sam na sam zawodnik ?KS-u.

czas1_20081018100736.JPG93 min. s?dzia ko?czy mecz.

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750