Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Wyjazd do Lennestadt 2008.09.23 11:38:22

Zawodnicy OKS Start Otwock rocznika 1992 w środę 24 września wyjadą na tygodniową wymianę do miasta bliźniaczego-Lennestadt.

            Wyjazd zorganizowany jest dzięki współpracy miast bliźniaczych. Przypomnijmy, że niemieccy zawodnicy odwiedzili już nasz kraj w czerwcu tego roku , gdzie uczestniczyli w turnieju "Małe Euro". Warto dodać, że drużyna OKSu pod wodzą trenera Krzysztofa Szczegota jako jedyna nie przegrała meczu z ekipą z Lennestadt. Spotkanie to zakończyło się remisem 1-1po bramce straconej przez nasz zespół w ostatniej minucie meczu. Po tym turnieju odbył się grill, w którym uczestniczyli zarówno zachodni goście jak i otwoccy piłkarze. W trakcie tego sympatycznego spotkania przedstawiciele Lennestadt zaproponowali rewizytę w Niemczech. Trener Sczegot oraz władzę klubu OKS Start Otwock bez zastanowienia zgodzili się na tę, jak że atrakcyjną propozycję.
            Wyjazd ten dla wybranej 15-stki zawodników jest całkowicie bezpłatny. W Niemczech juniorzy młodsi będą mieli okazję przez cały tydzień trenować na boiskach o sztucznej nawierzchni. Zaplanowane jest również rozegranie kilku spotkań sparingowych z niemieckimi drużynami, co będzie bardzo dobrym sprawdzianem dla otwockich zawodników. Wspaniałą atrakcją będzie również możliwość obejrzenia spotkania niemieckiej Bundesligi Borussia Dortmund-VFB Stuttgart na stadionie w Dortmundzie. Oprócz tych czysto sportowych atrakcji, nie lada przyjemnością będzie zwiedzanie wielu interesujących zabytków.
            Dla zawodników z Otwocka taki wyjazd będzie niesamowitą frajdą, ale również wyróżnieniem za ciężką, wieloletnią pracę na treningach( nie zawsze w łatwych warunkach). Młodym piłkarzom życzymy bezpiecznej podróży oraz wielu bramek strzelonych na niemieckich boiskach. Powodzenia!

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci