Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Jednak mistrz z Łodzi. 2008.06.10 11:58:44

Stal Niewiadów będzie przeciwnikiem OKSu Otwock w walce o nową II ligę. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Niewiadowie 14/06/08 o godz. 17:00. Rewanż 18/06/08 o godz. 17:00 w Otwocku

    Stal Niewiadów będzie przeciwnikiem OKSu Otwock w drodze do nowej II ligi. Zespół Stali jest zwycięzcą IV ligi Łódzkiej. Nasi przeciwnicy w sezonie 2007/2008 zdobyli 83 punkty, wygrywając 27 meczów, 2 remisując i tylko 5 przegrywając. Drużyna Stali strzeliła 82 bramki, tracąc 30. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Sobotę 14/06/08 o godz. 17:00 w Niewiadowie. Mecz rewanżowy odbędzie się 18/06/08 o godz. 17:00, oczywiście na stadionie przy ul. Sportowej. O komentarz do dzisiejszego losowania poprosiliśmy trenera OKSu Otwock pan Dariusz Dźwigałę.

Trafiliśmy na drużynę Stali Niewiadów, czyli ekipę, którą wymieniał pan w gronie tych mocniejszych.

- Zgadza się. Jednakże to w pewnym stopniu może być nasz atut. My zazwyczaj lepiej gramy z drużynami teoretycznie prezentującymi wysoki poziom. Chcąc zaistnieć w tej nowej II lidze, takie mecze jak ze Stalą Niewiadów trzeba wygrywać. Nie wiadomo co by się stało, gdybyśmy trafili na zespół teoretycznie lepszy. Każdy mecz jest inny. Ja już rozmawiałem z kilkoma swoimi kolegami którzy znają tą ligę łódzką, i wiem że jest to zespół dobry, ale na pewno w naszym zasięgu. Dla mnie czy dla chłopaków z drużyny są to jedne z najważniejszych meczów w sezonie. Niema większego znaczenia czy to będzie Izolator Boguchwała, Supraślanka, czy Stal Niewiadów. Trzeba wyjść na boisko i grać o zwycięstwo.

Czyli nie robi to panu większej różnicy, że jest to jeden z najlepszych zespół wśród rozlosowywanych ?

- Absolutnie nie. Wiemy, że Stal zdobyła więcej punktów od nas, oraz że byli bardziej skuteczni. Jednak powtórzę jeszcze raz, nie robi to nam większej różnicy z kim gramy. Już jutro będę miał więcej informacji na temat tego zespołu.

Ma pan świadomość, że 18/06/08 stadion OKSu Otwock na pewno będzie pękał w szwach, gdyż każdy kibic naszego klubu będzie chciał zobaczyć historyczny awans naszej drużyny do II ligi.

- Daj Boże aby tak było !! My zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tych kibiców przyszło jak najwięcej i żeby nie byli zawiedzeni. Ważne na pewno będzie, abyśmy uzyskali dobry wynik na wyjeździe. Ja ze swojej strony zapraszam wszystkich kibiców na nasz mecz w środę, bez względu na to jaki wynik padnie w Niewiadowie.

Jaki rezultat w pierwszym meczu pana by satysfakcjonował ?

- Na pewno będziemy grali swoje, jak przez całą rundę. Zdajemy sobie sprawę, że przeciwnik będzie chciał zdobyć pewną zaliczkę bramkową przed swoim meczem wyjazdowym, co mam nadziejemy wykorzystamy na naszą korzyść.

Czy na ten pierwszy mecz który rozegramy już w najbliższą sobotę, wszyscy są gotowi w 100 % ? Niema kontuzji ?

- Raczej na pewno nie będę  mógł skorzystać z Jamesa, który nie wyleczył jeszcze kontuzji. Do siebie jeszcze nie doszedł Paweł Nowotka, więc w tym pierwszym meczu raczej nie wystąpi. Jednak niema problemu co do składu, mamy szeroką kadrę.     
          
Wszystkich kibiców już dziś zapraszamy do rezerwowania sobie czasu w przyszłą środę na godz. 17. Ten dzień może przejść do Historii Otwockiego Klubu Sportowego 
   

autor:Daniel"piekarz"Piekarski 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci