Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Operacja "BARAŻE" czas zacząć. 2008.06.06 02:55:18

Drużyna Otwockiego KSu meczem z Ursusem Warszawa rozpocznie przygotowania do Baraży o nową II ligę. Według zapowiedzi trenera Dariusza Dźwigały, szansę na grę mają zawodnicy mniej grający w tym sezonie.

W Sobotę 07/06/08 drużyna OKSu Otwock zakończy rozgrywki w IV lidzie Mazowieckiej meczem z Ursusem Warszawa. Drużyna Otwocka awans do baraży umożliwiających grę w nowej II lidze, uzyskała na dwie kolejki przed zakończeniem ligi. W meczu z Ursusem kibice na pewno będą mieli okazję obejrzeć kilku rezerwowych zawodników naszej drużyny. Tak przynajmniej w wcześniejszych rozmowach z nami, deklarował trener Dariusz Dźwigała. Dla nas jak i dla ekipy Ursusa jest to mecz o prestiż. Drużyna Otwocka, jak przystało na mistrza powinna wygrać to spotkanie, by w dobrych nastrojach oczekiwać na mecze barażowe. Natomiast ekipa gospodarzy, dzięki ewentualnej wygranej z mistrzem, miała by szansę wyrwać się z przedostatniego miejsca w tabeli, które chluby takiemu klubowi jak Ursus Warszawa na pewno nie przynosi. Ten mecz dla ekipy trenera Dariusza Dźwigały będzie pierwszym i zarazem jedynym test meczem przed barażami. O ile w Otwocku jest spokój i ciągła radość z zdobycia mistrzostwa, o tyle w sąsiadującym Karczewie walka o zaledwie III ligę trwa. Zespół Mazura Karczew prowadzi korespondencyjny pojedynek z Mazowszem Płock o piąte miejsce w tabeli, dające utrzymanie w nowej III lidze. Zespół Mazura zmierzy się na własnym boisku z Piastem Piastów, natomiast Mazowsze Płock wyjedzie do Mławy by tam rozegrać spotkanie z miejscowym MKSem.

My ze swojej strony serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz z Ursusem Warszawa, który odbędzie się jutro o godz. 15:00. Przypominam, że nasz fan – klub organizuję wyjazd na ten mecz. Szersze informacje na naszym Forum.
autor:Daniel"piekarz"Piekarski

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci