LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

OKS Otwock - T?cza P?o?sk 5:0 2008.05.23 03:54:22

Wynik mówi sam za siebie. Bramki dla OKSu, Agu 2, Endzelm, Hrycajewski, Wysocki. Je?li nasza dru?yna w Sobot? zaprezentuje si? tak dobrze jak w meczu z T?cz?, mistrzostwo IV ligi stanie si? faktem

21.60.Agu, 70. Endzelm, 87. Hrycajewski, 89. Wysocki
GOLE
SK?AD OKS-u:
Bu?ka, Tokaj, Kara?, Szwed, Sta?czuk, K?sek, Warszawski, Choi?ski, Król, Endzelm, Agu
S?DZIA:
Micha? Szalowski
WIDZÓW:
400

OKS Otwock jest jedn? nog? w bara?ach o now? II lig?. Po pewnej wygranej z T?cz? P?o?sk, a? 5:0 niema w?tpliwo?ci ju? chyba nikt, ?e Otwocki klub w tym sezonie prezentuje najwy?szy i równy poziom.
    Podopieczni trenera D?wiga?y po raz kolejny musieli na w?asnym obiekcie podejmowa? zespó? rywali, przy niesprzyjaj?cych warunkach. Praktycznie przez ca?y mecz pada?o, a w niektórych momentach dochodzi?o nawet do ulewy. Mokra i grz?ska murawa nie u?atwiania gry kombinacyjnej, co wi?cej utrzymanie si? przy pi?ce, czy nawet utrzymanie równowagi podczas gry. Dru?yna gospodarzy tak jak nas przyzwyczai?a, rozpocz??a mecz od frontalnych ataków na bramk? T?czy. Chyba tylko trudne warunki atmosferyczne sprawi?y, ?e po pierwszych kilku minutach nie pad?a bramka dla OKSu. Zdaj?c sobie spraw?, ?e pi?ka jest bardzo mokra a co za tym idzie ?apanie jej jest bardzo utrudnione, nasi pi?karze starali si? strzela? na bramk? rywali z daleka. Najcz??ciej tej sztuki próbowa? nasz pomocnik Adam Warszawski, jednak?e rzadko kiedy pi?ka lecia?a w ?wiat?o bramki. Trener naszej drugiej dru?yny, nie by? tego dnia dobrze dysponowany. Nieudane strza?y z daleka, trudno?ci z rozgrywaniem czy straty pi?ek sprawi?y, ?e w drugiej po?owie w jego miejsce wszed? Krzysztof Ku?mi?czuk, który ku zdziwieniu wielu kibiców rozpocz?? mecz na ?awce rezerwowych. Pierwsz? bramk? w meczu kibice ujrzeli w 21 minucie spotkania. Z rzutu ro?nego pi?k? wrzuca? Jarek K?sek, a pi?k? g?ow? w kierunku bramki skierowa? Agu. Nasz czarnoskóry napastnik popisa? si? jeszcze jednym golem w drugiej po?owie spotkania, po równie pi?knej akcji. Bramka w drugiej cz??ci gry zupe?nie ustawi?a losy meczu. Pi?karze Otwoccy robili co chcieli na boisku, nie odczuwaj?c praktycznie ?adnej presji z strony „t?czowych”. Ogó?em mo?na stwierdzi?, i? pi?karze z P?o?ska przy stanie 2:0 mieli serdecznie do?? gry w Otwocku i marzyli by mecz ju? si? zako?czy?. Wspomn? tylko, ?e z wielkim trudem udawa?o im si? wyprowadzanie akcji z swojego pola bramkowego, czy nawet z rzutu z autu. W 70 minucie spotkania, na 3:0 podwy?szy? Jan Endzelm, który wyko?czy? strza? Rafa?a Szweda. W ko?cówce meczu, na boisku systematycznie pojawiali si? wychowankowie naszego klubu. W 87 minucie spotkania, po pi?knym rajdzie Krzysztofa Ku?mi?czuka z ok. 3 metra pi?k? do bramki wpakowa? Marcin Hrycajewski. Widz?c rywala na ?opatkach nasi wychowankowie atakowali dalej. W samej ko?cówce meczu, z rzutu ro?nego do?rodkowywa? Bia?ek, a przepi?knym strza?em g?ow? popisa? si? Wysocki. Kilka minut pó?niej s?dzia tego spotkania pan, Micha? Szalowski zako?czy? spotkanie ku uciesze pi?karzy z Otwocka, i chyba równie? z P?o?ska.

Po spotkaniu s?ycha? by?o dono?ne okrzyki kibiców „DZI?KUJEMY”. Te okrzyki mog?, co wi?cej musz? by? jeszcze g?o?niejsze w Sobot? po meczu z Pogoni? Grodzisk Mazowiecki.

autor:Daniel"piekarz"Piekarski

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750