Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
OKS Otwock - Tęcza Płońsk 5:0 2008.05.23 03:54:22

Wynik mówi sam za siebie. Bramki dla OKSu, Agu 2, Endzelm, Hrycajewski, Wysocki. Jeśli nasza drużyna w Sobotę zaprezentuje się tak dobrze jak w meczu z Tęczą, mistrzostwo IV ligi stanie się faktem

herb_start_otwock.gif OKS Otwock 5-0 Tęcza Płońsk tecza_plonsk_20071014041559.gif
21.60.Agu, 70. Endzelm, 87. Hrycajewski, 89. Wysocki
GOLE  
SKŁAD OKS-u:
Bułka, Tokaj, Karaś, Szwed, Stańczuk, Kęsek, Warszawski, Choiński, Król, Endzelm, Agu
SĘDZIA:
Michał Szalowski
WIDZÓW:
400

    OKS Otwock jest jedną nogą w barażach o nową II ligę. Po pewnej wygranej z Tęczą Płońsk, aż 5:0 niema wątpliwości już chyba nikt, że Otwocki klub w tym sezonie prezentuje najwyższy i równy poziom.
    Podopieczni trenera Dźwigały po raz kolejny musieli na własnym obiekcie podejmować zespół rywali, przy niesprzyjających warunkach. Praktycznie przez cały mecz padało, a w niektórych momentach dochodziło nawet do ulewy. Mokra i grząska murawa nie ułatwiania gry kombinacyjnej, co więcej utrzymanie się przy piłce, czy nawet utrzymanie równowagi podczas gry. Drużyna gospodarzy tak jak nas przyzwyczaiła, rozpoczęła mecz od frontalnych ataków na bramkę Tęczy. Chyba tylko trudne warunki atmosferyczne sprawiły, że po pierwszych kilku minutach nie padła bramka dla OKSu. Zdając sobie sprawę, że piłka jest bardzo mokra a co za tym idzie łapanie jej jest bardzo utrudnione, nasi piłkarze starali się strzelać na bramkę rywali z daleka. Najczęściej tej sztuki próbował nasz pomocnik Adam Warszawski, jednakże rzadko kiedy piłka leciała w światło bramki. Trener naszej drugiej drużyny, nie był tego dnia dobrze dysponowany. Nieudane strzały z daleka, trudności z rozgrywaniem czy straty piłek sprawiły, że w drugiej połowie w jego miejsce wszedł Krzysztof Kuźmińczuk, który ku zdziwieniu wielu kibiców rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Pierwszą bramkę w meczu kibice ujrzeli w 21 minucie spotkania. Z rzutu rożnego piłkę wrzucał Jarek Kęsek, a piłkę głową w kierunku bramki skierował Agu. Nasz czarnoskóry napastnik popisał się jeszcze jednym golem w drugiej połowie spotkania, po równie pięknej akcji. Bramka w drugiej części gry zupełnie ustawiła losy meczu. Piłkarze Otwoccy robili co chcieli na boisku, nie odczuwając praktycznie żadnej presji z strony „tęczowych”. Ogółem można stwierdzić, iż piłkarze z Płońska przy stanie 2:0 mieli serdecznie dość gry w Otwocku i marzyli by mecz już się zakończył. Wspomnę tylko, że z wielkim trudem udawało im się wyprowadzanie akcji z swojego pola bramkowego, czy nawet z rzutu z autu. W 70 minucie spotkania, na 3:0 podwyższył Jan Endzelm, który wykończył strzał Rafała Szweda. W końcówce meczu, na boisku systematycznie pojawiali się wychowankowie naszego klubu. W 87 minucie spotkania, po pięknym rajdzie Krzysztofa Kuźmińczuka z ok. 3 metra piłkę do bramki wpakował Marcin Hrycajewski. Widząc rywala na łopatkach nasi wychowankowie atakowali dalej. W samej końcówce meczu, z rzutu rożnego dośrodkowywał Białek, a przepięknym strzałem głową popisał się Wysocki. Kilka minut później sędzia tego spotkania pan, Michał Szalowski zakończył spotkanie ku uciesze piłkarzy z Otwocka, i chyba również z Płońska.

    Po spotkaniu słychać było donośne okrzyki kibiców „DZIĘKUJEMY”. Te okrzyki mogą, co więcej muszą być jeszcze głośniejsze w Sobotę po meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. 

autor:Daniel"piekarz"Piekarski                        

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci