Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Jutro z teoretycznie słabszym 2008.05.09 08:36:28

Przed nami 28 kolejka IV ligi. Drużyna OKSu zagra na wyjeździe z Koroną HiD Ostrołęka. Drużyna gości walczy o nową II ligę, drużyna gospodarzy o nową III. Wygrana w tym meczu może dać nam bezcenne Trzy punkty.

    Rozgrywki IV ligi Mazowieckiej małymi krokami zbliżają się do końca. Rozpoczyna się teoretycznie najtrudniejszy i zarazem najważniejszy moment w rozgrywkach dla OKSu. Do końca ligi pozostało tylko siedem kolejek, i jakakolwiek wpadka naszej drużyny, może być w brutalny sposób wykorzystana przez goniących nas w tabeli rywali. W najbliższą sobotę nasza drużyna jedzie do Ostrołęki by tam rozegrać swój mecz z zespołem Korony. Drużyna gospodarzy jutrzejszego spotkania, zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli i ma trzy punkty straty do zespołu naszego ostatniego rywala MKS Mława. W poprzedniej rundzie, OKS Otwock pokonał przed własną publicznością Koronę, aż 4 – 0. Bramki w tamtym meczu strzelali Agu, Sobótka, Danielewicz i Tlaga. Żadnego z tych zawodników nie zobaczymy w jutrzejszym meczu. Teoretycznie mógłby zagrać Agu, lecz cały czas leczy ciężki uraz. W zbliżającej się kolejce, nasi najgroźniejsi rywale rozegrają teoretycznie łatwe mecze. Druga w tabeli Narew wyjeżdza do naszego ostatniego rywala Mławy, i nie wydaje się by podopieczni trenera Cezarego Moledy mieli większe problemy z pokonaniem Mławian. Trzecie w tabeli Mazowsze Płock, zagra z ekipą trenera Igora Gołaszewskiego Polonią II Warszawa, i jeśli sytuacja kadrowa w zespole czarnych koszul się nie zmieni, to Polonia znów zagra kadrą składającą się z dwunastu zawodników. W takim zestawieniu raczej trudno będzie się przeciwstawić silnemu Mazowszu. W zasadzie najciekawiej zapowiada się spotkanie GLKSu Nadarzyn z Legionovią Legionowo. Zespół który przegra to spotkanie może zapomnieć o walce o mistrzostwo.
    O jutrzejszym meczu mówi trener OKSu Otwock Dariusz Dźwigała. – „ Jutro kolejny mecz z zespołem teoretycznie słabszym. Ostrołęka walczy teraz o pozostanie w nowej III lidze. Będzie to ciężki mecz, jednakże chcąc walczyć o baraże do nowej II ligę trzeba takie mecze wygrywać. Na pewno Koroną będzie chciała w tym meczu pomóc lokalnemu klubowi jakim jest Narew, i urwać nam punkty. Jednakże jeśli narzucimy swój styl gry, a gorąco w to wierze, to myślę że nie będzie źle. Na pewno do dyspozycji będę miał już Rafała Szweda, tak więc nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Odnośnie zawodników których będę miał do dyspozycji, to na pewno będzie to wcześniej wspomniany Rafał Szwed. Niestety na pewno nie mogę brać pod uwagę odnośnie jutrzejszego spotkania, Grześka Króla, Agu oraz Jamesa. Najgorzej wygląda sytuacja z Agu, który co prawda zaczął powoli truchtać, jednak że nie jest w pełni przygotowany by rozgrywać całe spotkania".

autor:Daniel"piekarz"Piekarski 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci