Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Piłkarski weekend Majowy w Otwocku 2008.04.30 04:10:32

Bardzo ciekawie zapowiada się długi weekend Majowy w Otwocku. Już dziś o godz. 17:00 drużyna Dariusza Dźwigały podejmie zespół Piasta Piastów. Trzy dni później w ramach rozgrywek IV ligi, pierwsza drużyna zagra z MKS Mława o godz. 12:00, a druga w swojej A - klasie z Mazurem II Karczew godz. 16

    Przed nami długi weekend piłkarski w Otwocku. Już dzisiaj OKS Otwock podejmie na własnym stadionie drużynę Piasta Piastów. Trzy dni później 3 Maja kibice Otwoccy będą mieli jeszcze więcej emocji przy ul. Sportowej, gdyż na naszym stadionie o godz. 12:00 pierwsza drużyna rozegra mecz z MKS Mława, by o godz. 16:00 druga drużyna trenera Warszawskiego zagra spotkanie z Mazurem II Karczew.
    Zespół z Piastowa obecnie zajmuje trzynastą lokatę w tabeli IV ligi Mazowieckiej. Drużyna gości jest bardzo nieprzewidywalna zespołem, gdyż w obecnej rundzie gra mocno w kratkę. W ostatniej kolejce piłkarze z Piastowa przegrali na własnym obiekcie z MKS Mława 3:1, by kolejkę wcześniej wygrać z walczącą o mistrzostwo drużyną GLKS Nadarzyn. Mimo wszystko Piast w obecnej rundzie ma bardzo niekorzystny bilans meczy, dwie wygrane z w/w Nadarzynem oraz Hutnikiem Warszawa i aż sześć porażek. Na pewno zawodnicy trenera Dźwigały nie mogą zlekceważyć rywala, by nie powtórzyła się wpadka jaką zanotowali piłkarze z Nadarzyna. Na pewno nasi piłkarze muszą uniknąć takiej nerwówki jaka miała miejsce dwa tygodnie temu w meczu z Hutnikeim Warszawa. Przypomnę, że w spotkaniu z Warszawiakami do ostatnich sekund ważyły się losy meczu, i dopiero przed ostatnim gwizdkiem sędziego Marcin Hrycajewski zdołał strzelić jedynego gola w tamtym spotkaniu, dającego nam jakże cenne trzy punkty.

    W najbliższą sobotę w święto 3 Maja, pierwsza drużyna OKSu podejmie drużynę MKS Mława, a druga zagra z Mazurem II Karczew. Zespół z Mławy obecnie zajmuje dziewiątą lokatę w tabeli, i w zasadzie walczy tylko o możliwość gry w nowej III lidze. Zespół naszych sobotnich gości ma za sobą dwie wygrane z naszym dzisiejszym rywalem Piastem Piastów 3:1, oraz z Ursusem Warszawa 2:0. W obecnej rundzie zespół biało – zielonych ma dodatni bilans meczy, wygrywając cztery razy, raz remisując i odnotowali trzy porażki. Na pewno zespół naszych sobotnich rywali jest o wiele groźniejszy a niżeli drużyna Piasta. Jednakże obydwie drużyny są z dolnych rejonów tabeli, przez co przy odpowiedniej koncentracji piłkarze trenera Dariusza Dźwigały, nie powinni mieć większych problemów z dopisaniem sobie kolejnych sześciu punktów.

    Na deser kibice Otwoccy dostaną mecz derbowy pomiędzy OKSem II a Mazurem II Karczew. Ekipa trenera Warszawskiego w obecnej rundzie idzie jak burza, odnotowując gigantyczne wygrane jak np. z Fenixem Siennica 13:1 czy LKS Osuchów 9:2. Jednakże, aby być pewnym pierwszego miejsca w A klasie, piłkarze trenera Warszawskiego muszą wyjść na boisko z pełną koncentracją by nie powtórzyła się sytuacja z 5 Kwietnia gdzie na własnym obiekcie OKS przegrał z Józefovią Józefów 2:0.

    Miejmy nadzieję, że przez ten długi weekend kibice z Otwocka zobaczą nie tylko komplet trzech zwycięstw, ale również grad goli w szczególności w wykonaniu pierwszej drużyny. W ostatnich czterech meczach na własnym stadionie, podopieczni trenera Dźwigały zdobyli zaledwie sześć goli tracąc zaledwie jednego. Co ciekawe najwięcej bramek bo po dwie, padło w meczach na szczycie z Mazurem Karczew i Mazowszem Płock. Wierzymy w to, że ten bilans po długim weekendzie ulegnie dużej poprawie.

autor:Daniel"piekarz"Piekarski 

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci