LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Korona Góra Kalw. - OKS Otwock 2 : 3 2008.04.09 14:12:01

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu IV ligi Mazowieckiej, miejscowa Korona Góra Kalwaria przegra?a z viceliderem tabeli Otwockim OKSem 3 : 2. Bramki dla naszego klubu strzelali Agu ( 4 min. ) Ku?mi?czuk ( 19 min. ) oraz Endzelm ( 33 min. ).Zapraszamy do relacji z tego meczu.

71. Roma??ki, 87. Gromadzki (k)
GOLE

4. Agu, 19. Ku?mi?czuk,

33. Endzelm

SK?AD OKS-u:
Bu?ka, Kami?ski ( Tokaj 71.), Oamen ( D?wiga?a 85. ), Nowotka ( Kara? 46. ), Sta??zuk, Choi?ski, Król, Ku?mi?czuk, Warszawski, Endzelm, Agu ( Wojtulewicz 77. )
S?DZIA:
Artur M?d?ak
WIDZÓW:

Dru?yna OKS Otwock wygra?a po bardzo emocjonuj?cym meczu Koron? Góra Kalwaria 3 : 2. Dru?yna gospodarzy mimo przewagi i cz?stszym utrzymywaniu si? przy pi?ce, schodzi?a po pierwszych 45 minutach z baga?em trzech straconych goli. Ekipa z Otwocka w fantastyczny sposób wykorzystywa?a nadarzaj?ce si? sytuacje z kontry, zamieniaj?c je na bramki. Pierwsz? bramk? ju? w 4 minucie spotkania strzeli? Agu – Okafor, wychodz?c sam na sam z bramkarzem nie da? szans golkiperowi Korony. Druga bramka dla Otwocka pad?a po pi?knym strzale z dalszej odleg?o?ci. Autorem gola by? Krzysztof Ku?mi?czuk. Dzie?a zniszczenia w pierwszej po?owie dokona? Jan Endzelm strzelaj?c bramk? po akcji ca?ego zespo?u w 33 minucie spotkania. Dla Ku?mi?czuka i Endzelma by?y to premierowe bramki w barwach OKSu Otwock w IV lidze Mazowieckiej. Druga po?owa meczu by?a ju? zdecydowanie bardziej wyrównana a ni?eli pierwsza. W 71 minucie spotkania pi?karz Korony Roma?ski, zdo?a? strzeli? bramk? kontaktow?, po której gospodarze dostali wiatru w ?agle i uwierzyli, i? z zespo?em Otwockim mo?na przynajmniej zremisowa?. Po stracie gola, dru?yna trenera Dariusza D?wiga?y mia?a jeszcze jedn? szans? na zdobycie bramki, ale niestety Jan Endzelm nie zdo?a? skierowa? pi?ki do siatki zespo?u z Góry Kalwarii. Bramka na 4 : 1 zdecydowanie ustawi?a by dalsze losy meczu, i da?a naszym zawodnikom potrzebny spokój. W 87 minucie spotkania po faulu Miko?aja Tokaja w naszym polu karnym, pan Artur M?d?ak zdecydowa? si? podyktowa? rzut karny dla zespo?u Korony, który zosta? pewnie wykonany. Bramka w ko?cówce meczu oraz doliczone przez pana s?dziego, a? czterech minut do regulaminowego czasu gry sprawi?, ?e z obawami czekali?my na ko?cowy gwizdek. Na szcz??cie ju? ?adne bramki w tym meczu nie pad?y, dzi?ki czemu dru?yna OKSu Otwock wywioz?a z ci??kiego terenu cenne trzy punkty. Niestety wygrana z Koron? nie wiele zmieni?a w uk?adzie tabeli IV ligi, gdy? bezpo?redni rywale Otwocka do awansu równie? wygrali swoje spotkania. Zadziewaj?c? s?ab? form? nadal prezentuje Mazur Karczew, który przegra? na w?asnym stadionie z goni?c? czo?ówk? Pogoni? Grodzisk Mazowiecki 2 : 0

autor:Daniel"piekarz"Piekarski

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750