Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Uffff udało się 2008.03.29 10:38:57

Drużyna OKSu Otwock pokonała przed własną publicznością Wulkan Zakrzew 1:0 po atomowym uderzeniu Rafała Szweda w 60 minucie spotkania.

herb_start_otwock.gif OKS Otwock
1-0 Wulkan Zakrzew wulkan_zakrzew_20080329041412.gif
60. Szwed Rafał
GOLE
SKŁAD OKS-u:
Bułka, Kamiński, Oamen, Szwed (Karaś 75), Skrzyński, Endzelm (Tokaj 72), Warszawski, Stańczuk, Kuźmińczuk (Wysocki 92), Król (Białek 86) , Agu
SĘDZIA:
Marcin Wojciechowski
WIDZÓW:
300

Otwocki Klub Sportowy pokonał na własnym obiekcie jedenastą drużynę tabeli IV ligi Wulkan Zakrzew 1:0. Jedyną bramkę dla naszego klubu strzelił obrońca Rafał Szwed po atomowym uderzeniu z 15 metra. Drużyna gospodarzy po pechowej przegranej z Narwią Ostrołęka w poprzedniej kolejce, chciała się zrehabilitować przed swoją publicznością już w meczu z Wulkanem. Częściowo się to udało gdyż wygrana na pewno cieszy, jednak gra zespołu trenera Dariusza Dźwigały zostawia bardzo dużo do życzenia. Pierwsza połowa meczu w wykonaniu obydwu drużyn, była taka sama jak pogoda czyli nijaka. Piłkarze obydwu drużyn przez pierwsze 20 minut w zasadzie ograniczali się do badania swojej aktualnej dyspozycji i nic więcej. Zespół z Zakrzewa spokojnie przyjmował OKS na swojej części boiska, a gdy nadarzała się sytuacja próbował akcji z kontry. Naprawdę ciężko jest coś więcej opisać o pierwszych 45 minutach oprócz tego, iż obydwie drużyny miały sporo sytuacji z rzutów wolnych i rożnych oraz że padał deszcz. Warto jeszcze wspomnieć, iż w pierwszej części spotkania sędzia Marcin Wojciechowski pomylił się bardzo w sytuacji, kiedy przed polem karnym Wulkana faulowany był jeden z naszych zawodników a zarazem do sytuacji sam na sam wyszedł Grzegorz Król który mógł strzelić gola. Niestety pan sędzia odgwizdał faul mimo iż mógł zastosować się do zagrania przywilej korzyści. Po drugiej połowie kibice z parasolkami w rękach spodziewali się nie tylko bramek, ale przede wszystkim lepszej gry w wykonaniu swojej drużyny. Ich życzenia zostały spełnione połowicznie, gdyż co prawda OKS wygrał, strzelił gola, ale gra nie uległa poprawie a co więcej, długimi fragmentami była jeszcze gorsza niż w I połowie. W 60 minucie spotkania, 3 punkty wyrwał Wulkanowi z wściekłością nasz najlepszy strzelec z rundy wiosennej Rafał Szwed. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska przez jednego z naszych piłkarzy z piłką w polu karnym minął się obrońca Zakrzewa, przez co trafiła ona do naszego obrońcy który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości Tomaszowi Borkowskiemu. Po objęciu prowadzenia nasza drużyna zamiast pójść za ciosem cofnęła się do obrony próbując akcji z kontry. Na nasze szczęście więcej bramek w tym meczu już nie padło, dzięki czemu 3 punkty zostały w Otwocku. Podsumowując sobotni mecz należy zwrócić uwagę na dobrą grę Okafora – Agu który często pokazywał się swoim partnerom biegał i ogółem był bardzo aktywny, oraz Grzegorza Króla który w każdym meczu daje 100 % z siebie, nie odstawia nogi, wraca po piłki, rozgrywa i gdy nadarza się sytuacją atakuję bramkę rywali. Grzegorz Król bez dwóch zdań był najlepszym naszym zawodnikiem tego meczu. Cieszmy się z wygranej bo jesteśmy o 3 punkty bliżej mistrzostwa, jednak różnice pomiędzy dyspozycją naszej drużyny z meczu z Mazurem a z meczu z Wulkanem są zbyt duże.

autor: Daniel"piekarz"Piekarski

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci