LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Uffff uda?o si? 2008.03.29 10:38:57

Dru?yna OKSu Otwock pokona?a przed w?asn? publiczno?ci? Wulkan Zakrzew 1:0 po atomowym uderzeniu Rafa?a Szweda w 60 minucie spotkania.

60. Szwed Rafa?
GOLE
SK?AD OKS-u:
Bu?ka, Kami?ski, Oamen, Szwed (Kara? 75), Skrzy?ski, Endzelm (Tokaj 72), Warszawski, Sta?czuk, Ku?mi?czuk (Wysocki 92), Król (Bia?ek 86) , Agu
S?DZIA:
Marcin Wojciechowski
WIDZÓW:
300

Otwocki Klub Sportowy pokona? na w?asnym obiekcie jedenast? dru?yn? tabeli IV ligi Wulkan Zakrzew 1:0. Jedyn? bramk? dla naszego klubu strzeli? obro?ca Rafa? Szwed po atomowym uderzeniu z 15 metra. Dru?yna gospodarzy po pechowej przegranej z Narwi? Ostro??ka w poprzedniej kolejce, chcia?a si? zrehabilitowa? przed swoj? publiczno?ci? ju? w meczu z Wulkanem. Cz??ciowo si? to uda?o gdy? wygrana na pewno cieszy, jednak gra zespo?u trenera Dariusza D?wiga?y zostawia bardzo du?o do ?yczenia. Pierwsza po?owa meczu w wykonaniu obydwu dru?yn, by?a taka sama jak pogoda czyli nijaka. Pi?karze obydwu dru?yn przez pierwsze 20 minut w zasadzie ograniczali si? do badania swojej aktualnej dyspozycji i nic wi?cej. Zespó? z Zakrzewa spokojnie przyjmowa? OKS na swojej cz??ci boiska, a gdy nadarza?a si? sytuacja próbowa? akcji z kontry. Naprawd? ci??ko jest co? wi?cej opisa? o pierwszych 45 minutach oprócz tego, i? obydwie dru?yny mia?y sporo sytuacji z rzutów wolnych i ro?nych oraz ?e pada? deszcz. Warto jeszcze wspomnie?, i? w pierwszej cz??ci spotkania s?dzia Marcin Wojciechowski pomyli? si? bardzo w sytuacji, kiedy przed polem karnym Wulkana faulowany by? jeden z naszych zawodników a zarazem do sytuacji sam na sam wyszed? Grzegorz Król który móg? strzeli? gola. Niestety pan s?dzia odgwizda? faul mimo i? móg? zastosowa? si? do zagrania przywilej korzy?ci. Po drugiej po?owie kibice z parasolkami w r?kach spodziewali si? nie tylko bramek, ale przede wszystkim lepszej gry w wykonaniu swojej dru?yny. Ich ?yczenia zosta?y spe?nione po?owicznie, gdy? co prawda OKS wygra?, strzeli? gola, ale gra nie uleg?a poprawie a co wi?cej, d?ugimi fragmentami by?a jeszcze gorsza ni? w I po?owie. W 60 minucie spotkania, 3 punkty wyrwa? Wulkanowi z w?ciek?o?ci? nasz najlepszy strzelec z rundy wiosennej Rafa? Szwed. Po do?rodkowaniu z prawej strony boiska przez jednego z naszych pi?karzy z pi?k? w polu karnym min?? si? obro?ca Zakrzewa, przez co trafi?a ona do naszego obro?cy który nie da? najmniejszych szans bramkarzowi go?ci Tomaszowi Borkowskiemu. Po obj?ciu prowadzenia nasza dru?yna zamiast pój?? za ciosem cofn??a si? do obrony próbuj?c akcji z kontry. Na nasze szcz??cie wi?cej bramek w tym meczu ju? nie pad?o, dzi?ki czemu 3 punkty zosta?y w Otwocku. Podsumowuj?c sobotni mecz nale?y zwróci? uwag? na dobr? gr? Okafora – Agu który cz?sto pokazywa? si? swoim partnerom biega? i ogó?em by? bardzo aktywny, oraz Grzegorza Króla który w ka?dym meczu daje 100 % z siebie, nie odstawia nogi, wraca po pi?ki, rozgrywa i gdy nadarza si? sytuacj? atakuj? bramk? rywali. Grzegorz Król bez dwóch zda? by? najlepszym naszym zawodnikiem tego meczu. Cieszmy si? z wygranej bo jeste?my o 3 punkty bli?ej mistrzostwa, jednak ró?nice pomi?dzy dyspozycj? naszej dru?yny z meczu z Mazurem a z meczu z Wulkanem s? zbyt du?e.

autor: Daniel"piekarz"Piekarski

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750