LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Górnik ??czna - OKS Otwock 5:1 2008.03.08 09:40:16

Niestety nie uda? nam si? ostatni mecz kontrolny przed rozpocz?ciem ligi. Nasza dru?yna przegra?a a? 5:1 w ??cznej prowadz?c po pierwszej po?owie 0:1.

Dru?yna OKSu Otwock przegra?a swój ostatni sparing z II ligowym Górnikiem ??czna 5:1. Bramk? dla naszego zespo?u strzeli? Agu. W pierwszej cz??ci spotkania obydwie dru?yny prowadzi?y wyrównan? gr?. Jedyn? bramk? w pierwszych 45 minutach strzeli? Otwocki napastnik Christian Agu – Okafor. Niestety druga po?owa wygl?da?a ju? zupe?nie inaczej. Do zdecydowanego g?osu doszli II ligowi pi?karze, strzelaj?c w drugiej po?owie a? pi?? bramek. Gra zespo?u zupe?nie przesta?a si? uk?ada? od straty bramki na 1:1. Z wyniku a przede wszystkim z gry by? bardzo niezadowolony trener Otwockiej dru?yny pan Dariusz D?wiga?a, - „ Mam bardzo wiele uwag do gry swoich pi?karzy”.

Czy uda si? wyeliminowa? mankamenty przed meczem z Mazurem który jest ju? za tydzie??
- My?l? ?e tak, mam nadziej? ?e ta pora?ka da do my?lenia moim pi?karzom. Naprawd? nasi zawodnicy musz? zrozumie?, i? same ch?ci i umiej?tno?ci czasami nie wystarczaj? do odniesienia sukcesu.
Dru?yna OKSu gra?a w sk?adzie: Bu?ka, Tokaj, Oamen, Szwed, Kami?ski, Choi?ski, Warszawski, Sta?czuk, Ku?mi?czuk, Wysocki, Agu. Do?? powa?nej kontuzji ?okcia uleg? Choi?ski, który zszed? ju? po 20 minutach gry a jego miejsce zaj?? Skrzy?ski. Pozosta?e roszady to: Kara? za Warszawskiego, Bia?ek za Ku?mi?czuka, Hrycajewski za Agu, Wojtulewicz za Sta?czuka.

autor: Daniel"piekarz"Piekarski

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750