LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Piekarski odchodzi 2008.01.20 11:21:53

Bramkarz OKSu Otwock Dariusz Piekarski odchodzi z klubu. Do przerwy 0:3 po przerwie 5:3. Przegrany trening - sparing z Poloni? II Warszawa

Bramkarz OKSu Otwock Dariusz Piekarski nie jest ju? naszym zawodnikiem. Trener D?wiga?a poinformowa? Piekarskiego, i? w zwi?zku z powrotem do Otwocka Jacka Goleniewskiego, Darkowi pozostaje rola drugiego lub trzeciego bramkarza OKSu. Piekarski na pocz?tku deklarowa? ch?? rywalizacji o miejsce w kadrze z Bu?k? i Goleniewskim jednak po kilku dniach sam zrezygnowa? z gry w Otwocku. Dariuszowi Piekarskiemu dzi?kujemy bardzo za gr? w naszym klubie i ?yczymy powodzenia w dalszej karierze. Jak wcze?niej wspomnia?em do naszej dru?yny powraca Jacek Goleniewski który b?dzie rywalizowa? o miejsce w kadrze z Dawidem Bu?k?. W sobot? 19/01/08 mia? si? rozegra? mecz sparingowy pomi?dzy Wilg? Garwolin a OKSem Otwock który nie doszed? do skutku z powodów organizacyjnych. Trenerowi D?wigale uda?o si? zorganizowa? w tym samym czasie trening – sparing z Poloni? II Warszawa. Ci??ko nazwa? ten mecz sparingiem,  gdy? w pierwszej po?owie meczu zagrali w zasadzie tylko m?odzi zawodnicy I dru?yny OKSu a w drugiej rezerwy trenera Warszawskiego. OKS przegra? ten „mecz” 5:3, prowadz?c po pierwszej po?owie 3:0 !!. Wed?ug informacji jakie uda?o nam si? uzyska? od kierownika dru?yny pani Doroty M?drej, z kolejnymi sparingami nie powinno by? ju? takich problemów jak z Garwolinem.

autor: Daniel"piekarz"Piekarski

powrót

OKS Otwock prowadzi ca?oroczny nabór do dru?yn m?odzie?owych w pi?ce no?nej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy te? na treningi lekkoatletyczne dzieci i m?odzie? w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela tak?e trener Bo?ena Dziubi?ska tel. 606308750