Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Nasza siła wzrasta - pilnujemy tego miasta 2011.03.28 22:32:24

Niestety akcja plakatowania miasta nie przyniosła pożądanych rezultatów. Frekwencja na meczu wyniosła ok. 300 osób. Mimo to kibice na trybunie odkrytej świetnie się bawili, dopingując cały mecz (mimo słabego wyniku) swoją drużynę i prezentując efektowną oprawę.

Przed meczem kibice zorganizowali dużą akcję plakatowa zaklejając całkowicie większość słupów ogłoszeniowych w mieście i nie tylko. W sumie na ulicach Otwocka zawisło około 1000 plakatów.
W sobotę z gwizdkiem sędziego około 70 osób na trybunie odkrytej zagrzewało swoim dopingiem żółto-czarnych. W sektorze gości melduje się około 20 osób ze Stalowej Woli bez barw. Doping stał na dość dobrym poziomie, a wyjątkowo głośno bawiliśmy się przy piosence "sialalala OKS gol", która w połączeniu z rytmem nadawanym przez bęben wychodziła naprawdę konkretnie.
W drugiej połowie meczu prezentujemy oprawę, na którą składały się dwa 8-metrowe transparenty z hasłem " NASZA SIŁA WZRASTA, PILNUJEMY TEGO MIASTA". Nad młynem rozciągnięta została sektorówka przedstawiająca panoramę Otwocka i herb OKSu, a całość została podświetlona ogniami wrocławskimi oraz naprawdę mocnymi świecami dymnymi w barwach. Całość wyszła naprawdę konkretnie o czym może świadczyć interwencja straży pożarnej, która zajechała swoim wozem pod nasz sektor :)
Po oprawie w młynie zrobiło się naprawdę gorąco, a doping stał na dobrym poziomie. Pod koniec spotkania zniechęceni poczynaniami piłkarzy pozdrowiliśmy wraz z kibicami gości kończącego swoją karierę Adama Małysza skacząc w rytm piosenki "leć Adam leć". Po ostatnim gwizdku sędziego wołamy pod sektor naszych piłkarzy, którym zalecamy więcej treningów.
Pokazaliśmy, iż przychodzimy na mecze po to aby spędzić czas w miłym towarzystwie, a wyniki są jedynie dopełnieniem całości.
FOX
FREKWENCJA:
300 osób
70 osób w młynie
20 gości
DOPING OKSu - 7
DOPING GOŚCI - 4   

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci