LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Najlepszy mecz! 2014.05.16 22:23:17

OKS pokonał w środowym spotkaniu Wartę Sieradz, która nie mogła sobie poradzić ze szczelną obroną gospodarzy.

OKS Otwock
2-0 KS Warta Sieradz

49. Gwiazda

61.Karaś

GOLE
SKŁAD OKS-u:
Wysocki - Bobrowski, Agu, Karaś, Romanow - Gwiazda, Choiński, Zieliński, Bylak, Piwko - Dukalski
SĘDZIA:
Śmietanka (Radom)
WIDZÓW:
  100

W pierwszej połowie było widać zmotywowanie i zdenerwowanie otwockich zawodników ostatnimi nieudanymi meczami. Żółto-czarni od razu rzucili się do ataku i już w pierwszej minucie meczu mogli zdobyć bramkę, ale dobrze zachował się bramkarz gości z Sieradza wybijając końcami palców na rzut rożny. Otwocczanie jeszcze kilka razy zagroził bramce Warty, ale niestety nie udało się zdobyć bramki.

W drugiej połowie było znacznie lepiej. OKS znów ruszył do ataku i tym razem przyniosło to efekty. Do bramki gości trafił bardzo aktywny w tym meczu Michał Gwiazda i było 1:0 dla gospodarzy. Obraz meczu się nie zmieniał, co bardzo cieszyło, ponieważ ostatnie spotkania OKS przegrywał właśnie w drugiej części gry. Goście nie zdołali się otrząsnąć po jednym ciosie, a już w 61. minucie dostali kolejny. Tym razem po dograniu Pawła Bylaka piłkę do siatki wpakował Tomasz Karaś i zrobiło się 2:0. Warto przypomnieć również, że OKS przegrał w tamtej rundzie 1:2. Warta próbowała desperacko zrobyć bramkę, ale nie udało jej się dostać przez obronę do sytuacji strzeleckich. Zawodnicy Otwocka mieli jeszcze okazję na podwyższenie wyniku, ale znów dobrze w bramce zachował się bramkarz gości. Sędzia zakończył mecz, a Otwocczanie mogą dopisać bardzo im potrzebne 3 punkty do konta!

Zawodnikiem meczu (wg publiczności) został Paweł Wysocki, na drugim miejscu uplasował się Łukasz Choiński, a trzecie miejsce przypadło Chinonso Agu! Dziękujemy za oddane głosy i po następnym meczu u siebie, będzie można głosować!

<-- ZAPRASZAMY NA STRONĘ NA FACEBOOK'u

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750