LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Medale lekkoatletów OKS 2010.07.01 07:26:05

Z dwoma medalami wrócili lekkoatleci OKS-u z Mistrzostw Polski Juniorów, które zostały rozegrane 26-28 czerwca w Białymstoku.Złoty krążek wywalczyła już pierwszego dnia mistrzostw Paulina Guba.

Nasza zawodniczka w konkursie finałowym  posłała kulę na odległość 15,70 m, ustanawiając tym samym nowy rekord życiowy i jednocześnie uzyskując minimum uprawniające ją do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbędą się w dniach 19-25.07.2010r w Moncton (CAN).Srebrny medal zdobyła żeńska sztafeta 4 x 400m, biegająca w składzie: Agata Kowalska, Agnieszka Miąsek, Paulina Kalinowska, Dominika Kalinowska.Wynik, który uzyskały zawodniczki ( 3:52,36) jest drugim w historii klubowych statystyk. Wysokie miejsca w ścisłych finałach zajęli :- 4 m Dominika Kalinowska, bieg na dyst. 400 m (56.88 s)- 6 m Agata Kowalska, bieg na dyst. 400 m (58.04 s)- 8 m Sabina Samul, pchnięcie kulą ( 12,76 m)- 10 m Maciej Rosłaniec, bieg na dyst. 400 m ( 49.70 s)W punktacji zespołowej, w której sklasyfikowano 172 kluby, OKS Start zajął wysokie 17 miejsce. Z klubów Mazowsza wyższe pozycje uzyskał tylko UKS Kusy Warszawa ( 11 miejsce ) i AZS-AWF Warszawa ( 16 miejsce).                                                                                                       Bożena Dziubińska

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750