LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Lepsi od Legii po raz drugi! 2014.04.24 00:25:35

W dniu dzisiejszym żółto-czarni pokonali pretendentów do awansu Legię II Warszawa 2:1! Taki sam wynik padł w meczu między tymi drużynami w poprzedniej rundzie na boisku w Sulejówku!

SKŁAD OKS-u:
Wysocki - Romanow, Karaś, Agu, Bobrowski(c) - Piwko, Zieliński, Łuszczyński, Bylak, Gwiazda - Dukalski
SĘDZIA:
Korycki
WIDZÓW:
  400

W dzisiejszym meczy w drużynie gości wystąpiło dwóch zawodników z drużyny Ekstraklasowej - Wojciech Skaba i Michał Kopczyńsk.

W pierwszych minutach meczu do ataku rzucili się goście z Warszawy i już w 2. minucie meczu mogli prowadzić, gdy Wysockiego ubiegł napastnik Legii, wpakował piłkę do siatki, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Kolejna akcja jednak przyniosła bramkę. Po wrzuceniu piłki z rzutu rożnego, faulowany był ewidentnie Agu, ale arbiter spotkania w ogóle nie zareagował, a z głowy do bramki trafił obchodzący swoje 18. urodziny Wojciech Kochański i to "wojskowi" mogli grać spokojnie. Warto jednak przypomnieć, że Legia II przegrała ostatni mecz z Wartą Sieradz, co przerwało jej passę 12 meczów bez straty punktów, dlatego też byli oni tak zmobilizowani chęcią pokazania, że był to wypadek przy pracy.

Wszystko aż do 51. minuty spotkania szło po ich myśli, ale odmienieni po przerwie podopieczni Marka Końki rzucili się do odrabiania strat i po pięknym strzale z woleja Dominika Dukalskiego to właśnie oni cieszyli się ze zdobytej bramki. Przyjezdni zaczęli grać coraz bardziej nerwowo i popełniali coraz więcej błędów, co z kolei zemściło się ponownie w 62. minucie, kiedy to faulowany w polu karnym był Mateusz Zieliński, sędzia wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Tomasz Karaś i pewnie pokonał grającegow bramce gości Wojciecha Skabę, który"pomagał" OKSowi swoją niepewną grą oraz niecelnymi wybiciami piłek.

Na szczęście udało się utrzymać korzystny wynik do końca meczu i dopisać do swojego konta kolejn, ważne trzy punkty, które pozwoliły awansować na 7. miejsce w tabeli.

Zdjęcia z meczu (serwis legia.com)

Tomasz Karaś - rzut karny (film)

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750