Szukali Pereł w Ostródzie

W silnie obsadzonych zawodach Lekkoatletyczna Perła Ostródy (z udziałem m.in. medalistów Mistrzostw Europy w Berlinie) bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci OKS Otwock.

Roman Kwiatkowski wygrał na dystansie na 2000 metrów, a Olek Wiącek w tym samym biegu zajął 5 miejsce. Drugie miejsce na dystansie 400 metrów zajęła Zuzanna Bąk a trzecie w pchnięciu kulą Basia Flisek.

Dzień później Zuzanna Bąk Aleksander Wiącek wystartowali w otwockim Biegu Rotmistrza Pileckiego i Celestynowskim Biegu Ulicznym. Nasi zawodnicy w obu dzisiejszych zawodach stanęli na najwyższym stopniu podium! Brawo:)