LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ci??arowcy

Koniec pucharowej przygody 2010.08.25 21:00:29

Po 90 minutach OKS Otwock remisowa? z Podbeskidziem Bielsko Bia?a 1:1. W dogrywce w 111 minucie po bramce Mihalewskyyego prowadzili?my 2:1. Jednak go?cie nie dali za wygran? i 3 minuty pó?niej znów by? remis. W rzutach karnych niestety zabrak?o minimalnie szcz??cia i po 6 seriach to przyjezdni mieli powód do ?wi?towania. Pora?ka boli ze wzgl?du na fakt, ?e to my byli?my dru?yn? lepsz?, stwarzali?my sobie wi?cej sytuacji i 100 minut grali?my z przewag? jednego zawodnika. Dru?ynie OKS-u nale?? si? wielkie brawa za styl i ambicj? z jak? grali.