LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Kolejny brak zwycięstwa! 2014.05.14 10:59:24

OKS zremisował z drużyną z Wołomina 2:2, gdzie gospodarze pod koniec meczu grali w osłabieniu!

SKŁAD OKS-u:
Wysocki - Bobrowski, Agu, Karaś, Romanow - Bylak, Piwko, Choiński, Gwiazda, Zieliński - Dukalski
SĘDZIA:
Czajkowski (Warszawa)
WIDZÓW:
  80

Mecz w obu połowcha wyglądał różnie. w pierwszej części spotkania, to OKS był bardziej aktywną drużyną, a co za tym idzie stwarzał sobie więcej okazji bramkowych. Na pierwszego gola w spotkaniu nie musieliśmy długo czekać, bo już w 15. minucie dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał otwocki napastnik Dominik Dukalski i goście wyszli na prowadzenie. Chwilę od ponownego wznowienia meczu i przejęcia piłki zawodników z Otwocka, prostopadłą piłkę w pole karne dostał Michał Gwiazda i został ona powalony na ziemię przez bramkarza drużyny gospodarzy. Sędzia wskazał "na wapno". Do piłki podszedł Tomasz Karaś i pewnym strzałem pokonał bramkarza Huraganu. Po kilku minutach Gwiazda musiał opuścić boisko z powodu kontucji.

W drugiej części gry obraz diametralnie się zmienił. To gospodarze atakowali, stwarzali sobie okazje do strzelania bramek, jednak dobrze w naszej bramce spisywał się Paweł Wysocki. W 73. minucie boisko musiał opuścić zawodnik gospodarzy (wprowadzony dziesięć minut wcześniej) za groźny faul na Mateuszu Piwko; dostał czerwoną kartkę. Po tych wydarzeniach Huragan zaczął jeszcze bardziej naciskać, a w 82. minucie dopiął swego. Po dośrodkowaniu w pole karne OKSu, piłka trafiła w głowe napastnika drużyny gospodarzy i dotoczyła się do bramki wpadając od słupka. Dwie minuty później zawdonik z Wołomina rzucił w pole karne Otwocka prostopadłą piłkę, napastnik drużyny padł na ziemię, sędzia gwizdnął rzut karny, ale decyzja była bardzo kontrowersyjna. Wykonawca pewnie pokonał Otwockiego bramkarza i niedługo po tym mecz zakończył się, a żółto-czarni znów zanotowali jedynie jeden punkt z wygranego meczu!

<-- ZAPRASZAMY NA NASZĄ OFICJALNĄ STRONĘ!

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750