Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
III miejsce w turnieju Dolcan CUP 2010.01.23 16:30:30

OKS Otwock zajął trzecie miejsce w rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Dolcan CUP. Dariusz Dźwigała dał szansę gry testowanym zawodnikom i młodym piłkarzom.

Dzisiejszego dnia trener Dźwigała miał możliwość przetestowania zawodników w dwóch grach kontrolnych w ramach turnieju Dolcan CUP, rozgrywanego w Warszawie, przy ulicy Kawęczyńskiej. W turnieju wzięły udział 4 drużyny - Dolcan Ząbki, GLKS Nadarzyn, Świt Nowy Dwór Mazowiecki i OKS Otwock.
 
Pierwszy mecz z GLKS Nadarzyn nie ułożył się po myśli otwockich zawodników a spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla GLKS-u. W pierwszej połowie gra OKS-u stała na dobrym poziomie  (m.in. strzał w poprzeczkę Warszawskiego). Druga połowa to już słabszy występ młodszych piłkarzy.
W meczu z GLKS-em zagrali: Anusiewicz, Mróz, Karaś, Szwed, Kinsley, Bondara Michał, Nowotka, Kaniowski (w wyniku kontuzji zmieniony przez Patryka Jacha), Herman, Neścior, Bobrowski, zawodnik testowany, Stańczuk, Sokołowski Damian, Pawlak Kamil, zawodnik testowany.
 
Po przegranym pierwszym meczu, czekało nas spotkanie o III miejsce z drużyną Dolcanu, która przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1-3. Dolcan, grając w eksperymentalym ustawieniu nie okazał się wymagającym rywalem i OKS wygrał 3-1 po bramkach Moryca, Icheanacho i Onyekachi.
W meczu z Dolcanem zagrali: Bułka, Nowotka, Bobrowski, Bondara Michał, Moryc, Warszawski, Stańczuk, Puciłowski, Mazurkiewicz, Wocial, Sobótka, Iheanacho (zmieniony przez testowanego zawodnika), Onyekachi
 
http://i50.tinypic.com/imrm6b.jpg
Zawodnicy OKS-u przed meczem z Dolcanem
 
http://i47.tinypic.com/331qao8.jpg
 Iheanacho i Onyekachi odegrali kluczową rolę w mecu o III miejsce
 
Pierwsze miejsce w całym turnieju zajął Świt, który w meczu finałowym pokonał po serii rzutów karnych GLKS Nadarzyn (w regulaminowym czasie gry 2-2).
 
KIBICE
Na turnieju obecni byli kibice gospodarzy w liczbie około 30 osób, kibice Świtu (kilkanaście osób bez flag) i OKS Otwock w 16 osób także bez barw na płocie. Mimo przenikliwego zimna kibice dopingowali swoje kluby a ultrasi Dolcanu  dodatkowo odpalili pirotechnikę po dwóch stronach boiska. Na siatce za bramką wisiał także okazjonalny transparent skierowany do właściciela Legii - spółki ITI, która też kilkakrotnie została "pozdrowiona" przez obecne na turnieju ekipy.
 
http://i47.tinypic.com/5wi0q0.jpg
kibice Dolcanu zajęli miejsce na balkonie za bramką
 
 http://i50.tinypic.com/jh7hx2.jpg
transparent popierający akcję koniecITI.pl
 
 
autor: patryk@oksotwock.pl

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci