LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

Grana Niedziela 2015.08.29 14:22:31

W ten weekend do gry przystępują już wszystkie drużyny OKS. Jak poradzą sobie nasi piłkarze? Będziemy was oczywiście na bieżąco informować!

Sobotnie granie już za nami. Dwie porażki naszych juniorów i zwycięstwo pierwszej drużyny - oto bilans naszych zespołów. Niedziela zapowiada się emocjunąco - czeka nas 6 meczów, z czego aż cztery w Otwocku! Trzymamy kciuki za nasze Osy! Poniżej zapis relacji z wczorajszego dnia meczowego

SOBOTA 29 sierpnia

(14:00) OKS 2005 - Drukarz Warszawa 4:14. Debiut trenerski Patryka Majszczyka niestety się nie udał. Wakacyjny termin sprawił, że w meczu nie mogli zagrać wszyscy zawodnicy. Bramki dla OKS zdobyli: Michał Borowiec - 2, Daniel Artan i Mateusz Kasprzak.

(14:02) W pierwszym meczu III ligi kobiet OKS Otwock pokonał Pogoń Siedlce 5:0. OKS: Monika Weber (Katarzyna Długosz), Monika Auguścińska, Aleksandra Leśniewska, Anna Dymowska, Katarzyna Arnold (Agnieszka Więsik), Anna Makusz, Karolina Solnicka (Katarzynę Długosz), Angelika Krawczyk, Katarzyna Bogucka (Patrycja Turowska), Weronika Szwarc (Monika Woźniak), Kinga Sitek

(16:54) Mecz z Oskarem Przysucha OKS zacznie w składzie Krzyżewski - Brewczyński, Karaś, Borys, Nowotka - Piekut, Kolibowski, Bylak, Mroczek, Tokaj, Piotrzkowicz. Rezerwowi: Anusiewicz, Koćmierowski, Lekan, Łuszczyński, Wiśniowski, Choiński, Kobrzyński

(17:00) OKS 2002 niestety przegrywa z Borem Regut 4:0. - W meczu nie mogło zagrać trzech podstawowych zawodników, terminy wakacyjne nie są niestety sprzymierzeńcem. Do tego nasza dzisiejsza forma również była mocno wakacyjna - ocenił w rozmowie z oksotwock.pl trener OKS 2002 Krzysztof Włoch.

(17:04) Tymczasem bramki dla naszych Pań w meczu z Pogonią Siedlce strzelały: Anna Makusz, Angelika Krawczyk i Weronika Szwarc, która popisała się hat-trickiem.

(17:09) - Pierwsza kwarta należała do nas, atakowaliśmy mocnym presingiem od połowy boiska, przez co przeciwnik miał problem z wyprowadzeniem piłki. Kolejne trzy kwarty to zdecydowanie lepsza gra, który przez większość czasu operował piłka i ze 100% skutecznością wykorzystywał każdy błąd w defensywie. W 3 i 4 kwarcie zespół całkowicie nie wytrzymał kondycyjnie a przez brak zmienników straciliśmy worek bramek - opowiada trener OKS 2005, Patryk Majszczyk

(17:20) Mikołaj Tokaj i 1:0 dla OKS!

(17:50) Do przerwy OKS prowadzi z Oskarem Przysucha 1:0

(17:52) Po przerwie na boisko wejdzie Rafał Wiśniowski, który zastąpi Bartosza Mroczka

(18:37) Niestety w Przysusze 1:1!

(18:40) Choiński za Kolibowskiego, Lekan za Brewczyńskiego, Koćmierowski za Piekuta

(18:45) GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Paweł Bylak i 2:1!

(18:51) Koniec. Mamy to! 3 punkty jadą z Przysuchy!

NIEDZIELA

(9:55) Czekamy na pierwszy mecz dnia. O 11 w Otwocku OKS 2000 podejmie Victorię Głosków

(10:00) OKS zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Tymczasem winni jesteśmy wam wyniki trwającej jeszcze kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Dzisiaj grają jeszcze: Lechia Tomaszów
Pilica Białobrzegi - ŁKS Łódź 1:2

(13:00) OKS 2000 wygrywa z Victorią Głosków 7:1. Bramki zdobyli: Szlasa, Kapuśniak, Łączyński x3, Napieralski oraz Bąk.

(13:00) Rezerwy OKS remisują do przerwy z KS Sobienie Jeziory 2:2

(14:15) OKS II zremisował z KS Sobienie Jeziory 2:2. Był to trenerski debiut Dawida Bułki w drużynie seniorskiej (Dawid jest trenerem OKS 2003 i OKS 2006)

(16:40) OKS 2003 wygrał z Burzą Pilawa 8:1

(16:55) OKS 2007 wygrał z Borem Regut 6:5

(21:20) OKS 2006 wygrał z MKS Piaseczno 13:3. OKS 2004 zremisował z Żyrardowianką OSiR 2:2

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750