Strona klubu OKS Start Otwock
 
   
Klub - informacje, aktualności, forum kibiców
Aktualności
Galeria
Orlik
Kontakt
Historia
Stadion
Statut klubu
Rozgrywki - wyniki, terminarze
IV liga - tabela i terminarz
Kadra I zespołu
OKS II Otwock
Juniorzy mł. - 2000
Trampkarze - 2002
Młodziki - 2003
Młodziki - 2004
Orliki - 2005
Orliki - 2006
Żaki - 2007
Kobiety
Kibice - informacje, zdjęcia, filmy
Informacje
SKLEP
Inne sekcje
LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy
 
Garść nowych infromacji z klubu. 2011.06.18 11:30:13

Sezon zakończony, protest kibiców zakończony. W klubie dzieje się wiele ciekawych i ważnych rzeczy, a my postaramy się wam je choć trochę przybliżyć. Co z trenerem pierwszej drużyny? Czy wybrano nowych członków zarządu? Nowa sekcja w naszym klubie? Zapraszamy do lektury.

W dniu wczorajszym w naszym klubie odbyło się bardzo ważne dla losów klubu spotkanie. Wyłoniona została Komisja Rewizyjna, która jako organ kontrolny będzie sprawowała swoisty rodzaj władzy w klubie. Komisja ukonstytuowała w składzie: Jadwiga Rowińska (przewodnicząca), Marzena Wrzosek (piłka nożna), Ewa Raczkowska (piłka ręczna), Jan Święcicki (ciężarowcy) oraz Gerard Wołodźko ( lekka atletyka). W ramach zebrania nie wyłoniono dwóch brakujących członków zarządu, jednakże w przeciągu najbliższego tygodnia sprawa ta zostanie rozwiązana. Przyszły tydzień przyniesie także zapewne kolejne rozstrzygnięcia. Z końcem czerwca wygasa kontrakt z trenerem Dźwigałą, który zapewne rozstanie się z otwockim klubem. W ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca OKSu.

Jako ciekawostkę należy podać, iż klub zamierza powołać do życia sekcję piłki ręcznej. Będziemy z dużym zainteresowaniem śledzić jak realizowany jest ten pomysł. Wśród kibiców od dawna było słychać głosy na temat potrzeby powołania kolejnych sekcji w klubie. Piłka ręczna to bez wątpienia bardzo dobry pomysł. Co z tego wyjdzie przekonamy się już w przeciągu kilku miesięcy. Trzymamy mocno kciuki za powodzenie przedsięwzięcia.

 Kibice dostali także zapewnienie z klubu, iż zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w nowym sezonie na meczach OKSu nie zobaczymy już skompromitowanej agencji FOKUS. Bardzo nas cieszy ta informacja i mamy nadzieję, że w OKSie kolejne zmiany będą szły w dobrym kierunku.

powrót
Reklama

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.


Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750

 
 
  Copyright OKS Otwock. Projekt i wykonanie Proconnectia
Zasady Korzystania / Polityka prywatnosci