LA - grupa biegów
LA - grupa rzutów
Ciężarowcy

19 kolejka za nami 2011.03.14 13:16:57

W ten weekend na boiskach drugoligowców ze wschodu rozegrano tylko 6 spotkań.  Pozostałe mecze, w których zmierzyć się miały: Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Motor Lublin - GLKS Nadarzyn i Stal Rzeszów - Okocimski KS Brzesko zostały odwołane z powodu złego stanu boisk oraz niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Ta kolejka zdecydowanie należała do drużyn przyjezdnych.  Jedyni gospodarze którzy zdobyli w tej kolejce punkty to Jeziorak Iława, który pokonał faworyzowaną Petrę 2:1 oraz Puszcza Niepołomice po remisie ze Stalówką, co można uznać za sporą niespodziankę. Wart odnotowania jest jeszcze fakt, że mecz w Iławie trwał tylko 87 minut, gdyż sędzia przerwał mecz po tym jak na boisku wylądowały petardy hukowe.  Kolejny niespodziewany wynik padł w Pruszkowie gdzie miejscowy Znicz uległ Wigrom Suwałki 0:2. Pewne zwycięstwa odnieśli za to piłkarze Resovi (0:2 w Sokółce) oraz Olimpia, pokonując naszych kopaczy aż 0:3. W ostatnim meczu Pelikan podejmował w Łowiczu Stomil Olsztyn. W tej kolejce nie było jednak mocnych na drużyny z północy Polski i łowiczanie musieli uznać wyższość rywala przegrywając 1:2.
Na skutek tych wydarzeń nastąpiła zmiana na czele tabeli. Fotel lidera zajęła Olimpia Elbląg, jednak drużyna Świtu Nowy Dwór mająca na koncie taką samą liczbę punktów, w tej kolejce pauzowała. Czerwoną latarnią nadal jest lubelski Motor, który również ma do rozegrania zaległy mecz. Była to dopiero pierwsza seria spotkań w rundzie wiosennej więc większych roszad w tabeli nie było.

powrót

OKS Otwock prowadzi całoroczny nabór do drużyn młodzieżowych w piłce nożnej. Roczniki 2002 - 2011.

Zapraszamy też na treningi lekkoatletyczne dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat!

Informacje: 779 24 26 Informacji ws. lekkiej atletyki udziela także trener Bożena Dziubińska tel. 606308750